Opencart’tan Yaza Uygun Temalar

E-ticaret sektörü tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de oldukça hızlı yayılıyor. Sektörün devleri olan markalar, yıllardır geliştirdikleri internet siteleri üzerinden tüm e-ticaret pazarında söz sahibi. Pek çok yeni aktör ve farklı değer önerileri sunan yeni oyuncular da e-ticaret sektörüne atılım yapıyor. Genel anlamda başarılı bir internet sitesinin ilk göze batan kısmı da görsellik oluyor. Ardından kullanılabilirlik de ikinci olarak geliyor. Görsel olarak tatmin etmeyen ancak yüksek kullanılabilirlik sunan sitelere erişim bir süre sonra azalıyor. Opencart temaları bu iki faktörü de birleştirerek en iyi şekilde internet sitenizi şekillendiriyor.

Sorunsuz, rahat ve etkili bir internet sitesi deneyimi için Opencart’ın özgürlüğü oldukça yeterlidir. Opencart için yaz aylarında en iyi temaları sizin için derleyerek, yaza uygun, renkli ve canlı bir tema ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

  • Journal sıradışı ve her kesime hitap eden bir Opencart teması. Canlı, rahat ve kullanışlı sayfalarıyla tüm e-ticaret sitelerinin özelliklerini gösteriyor.
  • Shoppica tüm farklı amaçlara hizmet eden oldukça iyi bir Opencart teması. Güçlü altyapısı ve admin paneliyle oldukça iyi bir yönetim sunuyor.
  • Shopcart tasarım ve görsellik arayan Opencart kullanıcıları için ideal bir tema. Açık kaynak kodlu olması nedeniyle rahatlıkla değiştirilebilir ve özelleştirilebilir.
  • Metroshop stil sahibi canlı renkler ve tasarımla oluşturulmuş, güçlü altyapısı bulunan harika bir tema olan Metroshop, özelleştirme, font ve diğer özellikleri bakımından oldukça zengin bir temadır.

Admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *