Opencart’ın Ücretsiz Temalarıyla Sitenizi Özelleştirin!

Opencart, e-ticaret yazılımları içerisinde en fazla özgürlüğü sağlayan yazılımdır. İnternet sitenizi Opencart sistemiyle inşa ederek çok daha farklı bir e-ticaret deneyimi yaşatabilirsiniz. Genel olarak Opencart, temalar üzerinden bir site kurma yöntemi sunar. Opencart’ı değerli kılan özelliklerden birisi olan özelleştirilebilirlik sayesinde yüzlerce ve binlerce temaya erişim sağlayabilir, istenilen temayı kurarak kullanmaya ve özelleştirmeye başlayabilirsiniz. Kurulan hemen hemen her template içerisine farklı modüller de eklenerek rahatlıkla kullanım yapılabilir.

Bazı siteler ücretli ve ücretsiz Opencart temaları temin ederek kullanıcılar için pek çok farklı tema seçeneği sunuyor. Bedava temaların kullanılması ve bu siteler üzerinden ticaret yapılmasında herhangi bir sakınca bulunmamaktadır. Bazı bedava tema örnekleriyle birlikte Opencart’ın işleyişini ve kurallarını çok daha iyi anlayabilirsiniz.

  • Sweetella oldukça iyi performans gösteren bedava bir tema. Canlı demo olarak da görülebilen tema gıda sektöründe faaliyet gösterenler için birebir.
  • Wheels Tyres özellikle otomobil sektöründe faaliyet gösteren e-ticaret siteleri için oldukça iyi bir tema. Rahat bir kullanım sunuyor.
  • Crafts ise hediyelik eşya veya el yapımı ürünler satmak isteyen pek çok kişinin ihtiyacını karşılayacak nitelikte bir bedava Opencart teması.
  • Mobile Shop ise genel olarak teknoloji ve akıllı telefon ağırlıklı bir websitesi için oldukça mantıklı bir seçim.

Bedava template örneklerini inceleyerek ve Opencart sisteminize entegre ederek denemeler yapabilir ve özelleştirerek mükemmel hale getirebilirsiniz.

Admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *